Sponzorvaný hosting od WebSupport.sk
Zastaviť prehrávanie

kontakty na mňa

kontakty na mňa:Pod hájom 1084 / 39 – 13, 018 41 Dubnica nad Váhom 1 Slovenská republika

telefónna linka:

+ 421 911 267 890 ( mobil T-Mobile)  volať v čase:   od 09:00 do 21:30 h.

e-mailové adresy:

martin.minarik1@gmail.com ( všeobecné informácie)  neobmedzene

Sociálne siete:

skype nick:  minko301

facebook:  http://facebook.com/martin.minarik1

                               

Ak máte záujem, tak môžte využiť aj „kontaktný formulár“ v ktorom je dôležité správne a pravdivo vyplniť označené polia hviezdičkou! Ďakujem.

10 odpovedí na kontakty na mňa

 1. Frantisek Velky povedal:

  ahoj matusko 🙁

 2. Iveta Minarikova povedal:

  Matko, par viet k Tvojej vzacnej oslave zivotneho jubilea 30-ky. Mam Ta spolu s manzelom velmi rada. Si velmi sikovny, chapajuci, vesely, splocensky mlady muz. Velmi som sa potesila pozvanke od Teba na oslavu. Vsetko som si do detailov premyslela, nakupila ale osud to par dni predtym zmenil, ochorela som a nakolko mam svoje zdravotne tazkosti, pohybujem sa na inval. voziku a nam vsetko o nieco dlhsie trva, tak som sa oslavy nezucastnila. Mas vsak okolo seba vela dobrych a ochotnych ludi, asistenta Petra, kameramana Michala, vela dalsich ktori ti pomôzu. Tesim sa na video a do dalsieho zivota Ti prajeme len to naj naj naj, hlavne to zdravicko. Lubime Ta, cmuk!!!!!!!!

 3. Ivete Duharova povedal:

  Maťo všetko najjjj k meninám a dobre to osláv !!!!

  • minarik povedal:

   Anjel, veľmi pekne ďakujem a vážim si to. cmmmmuk! Ste prvá, ktorá mi napísala k neninám na stránku.

 4. Marek povedal:

  Ahoj. Maťko!!!!!!! Som rád,že máš takúto perfektnú stránku a vo veľa veciach s tebou súhlasím. V úvode píšeš,že mnohí zdravotne znevýhodnení svoj boj vzdávajú, ale je na svete aj veľa takých,čo sa snažia niečo dokázať…ak dovolíš,dal by som jednu radu aj ďalším návštevníkom tvojej stránky,ktorí majú podobné problémy. Každopádne základom je byť v spoločnosti dobrých ľudí…a tiež pokiaľ to dovoľuje zdravotný stav a iné okolnosti a na blízku existuje taká možnosť,veľmi dobré je navštevovať nejaké spoločenstvo alebo organizáciu s podobnými ľuďmi. Ja jednu takú navštevujem už viac rokov a môžem povedať,že som veľmi spokojný. Venujeme sa tam mnohým veciam,dokonca aj vyrábame výrobky a pripravujeme kultúrne vystúpenia k rôznym príležitostiam…mesiac december už máme plný rôznych akcií…ja viem,že ty Maťko máš tiež všelijaké aktivity,ale tieto slová patria ako som spomínal aj ostatným návštevníkom tejto nádhernej stránky…mám veľmi rád dychovky a ľudovky a už som si aj vypočul niektoré piesne,čo tu máš….je to výborné,len tak ďalej!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • minarik povedal:

   Marek, veľmi pekne ďakujem za pekné slová, ktorými si obohatil aj Ty moju stránku. Ja si každého veľmi vážim! V živote musíme bojovať, nevzdať sa, hoci si myslíme, že to už nemá silu. Práve v tom je tá sila a inšpirácia kráčať zo vztýčenou hlavou vpred… V živote sa vyskytnú aj veci, ktoré si nevieme vysvetliť… no majú zmysel. Držím Ti palce!

 5. maria baginova povedal:

  Ahoj Maťko som rada, že si a že máš ten dar,ktorým môžeš potešovať druhých ľudí.Múdrym slovom,dobrými skutkami s ochotou vždy pomôcť.

  • minarik povedal:

   Majka,
   veľmi pekne ďakujem za krásne slová, ktoré ma pri srdiečku hrejú. Ja tých možností, ako druhým pomôsť nemám, a preto aspoň takto… Považujem to za samozrejmosť a sám z toho čerpám silu. Vieš, bolí ma, že tí, ktorí by ma chápať mali, tak to nedokážu a nemajú v sebe ani silu. Len falošný úsmev na ako a pretvárka. Aj ja Ťa moc ľúbim. Také slová dodajú nádej, silu a chuť.