Sponzorvaný hosting od WebSupport.sk
Zastaviť prehrávanie

šport ako súčasť života!

Dovoľte mi, aby som vám predstavil super človeka, chalana a skvelého kamaráta JURAJA MARUŠINCA, pre ktorého je šport veľkou záľubou, inšpiráciou, ale aj motiváciou do budúcnosti…

 

Okrem futbalu, bicyklovaniu a pravidelnej návštevy FITNEJS centra, čím sa vlastne udržiava v kondícii k JURAJOVMU životu okrem iného neodmysliteľne patrí BEHANIE. Doposiaľ má prebicyklovaných cca 500 a nabehaných až 2 500 kilometrov. Zúčastnil sa už mnoho behov a maratónov, ako napríklad Košice, Bratislava, Banská Bystrica, Čadca, ale aj zahraničie Viedeň a mnohé iné… behy po dedinách a podobne, ale aj regionálne. Skrátka je to bežec telom i dušou a aj za to mu patrí veľký obdiv! V súčasnosti má 25 medaili a každá z nich je dosiahnutá, drinou, trpezlivosťou a jeho oddanosťou.

Šport nikdy neberie, ako zárobkovú činnosť, skôr je pre neho relaxom a motiváciou dokázať hlavne sebe, že to má zmysel a napĺňa mu život, to, čo mu dáva naozaj pocit šťastia a radosti.

Samozrejme k tomu, aby sa posunul a dostal sa vyššie, navštívil aj väčšie mestá je potrebné, aby si ho niekto všimol, dopomohol mu k vytýčeným cieľom a na to treba aj financie, skúsenosti a rady profesionála. Preto, ak by niekto chcel mu nejakým spôsobom pomôcť kontakt na JURAJA:

 

Telefon na Juraja:       0904 / 545 479

 

Ďakujem!

Komentáre sú uzavreté.